Eyüp Belediyesi Genç Akademi

‘’Şehir, Kültür ve Estetik’’ Seminerlerinin Katılımcıları Belirlendi

Eyüp Belediyesi Genç Akademi tarafından düzenlenen Şehir ve Medeniyet Okulu’nun 2016 – 2017 sezonunun son seminer dizisi olan ‘’Şehir, Kültür ve Estetik’’ seminerlerinin katılımcıları belirlendi.

Eyupgencakademi.org sayfası üzerinden açılan formu doldurarak başvurularını gerçekleştiren adaylar ihtisas alanları, yaş dağılımları ve programa eksiksiz katılım durumları hakkında yapılan değerlendirme sonucunda belirlendiler. Sınırlı bir kontenjanın bulunmasından dolayı gerçekleşen yoğun başvurular elemeye tabi tutularak değerlendirilmişken başvurusu onaylanmayan adaylar Genç Akademi tarafından düzenlenen müteakip etkinliklere başvurularını tekrar yapabilirler.

8 hafta boyunca her Cuma günü, akşam 19:00 ile 20:30 saatleri arasında Eyüp Belediyesi meclis salonunda gerçekleşecek olan seminerlere eksiksiz katılımın öngörüldüğü gibi, mazeretli durumlarda Eyüp Belediyesi Genç Akademi yetkilisine bunun bildirilmesi gerekmektedir.

‘’Şehir, Kültür ve Estetik’’ seminer dizisinin ilk oturumu İstanbul Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Komisyonu Başkan Yardımcısı Hulusi Şentürk’ün ‘’Kentleşme ve Kentlileşme Sorunları’’ başlığında gerçekleştireceği sunum ile 3 Mart Cuma günü saat 19:00’da Eyüp Belediyesi ilçe meclis salonunda gerçekleşecek. Programa kabul edilen başvuru sahiplerinin belediye başkanlık binasına girişte isimlerinin yer aldığı listeyi kontrol edip yoklama bölümüne imzalarını atmaları gerekmektedir.

 

Başvurusu onaylanan katılımcılar aşağıdaki gibidir;

 

Abdurrahman Özeskici - İstanbul Teknik Üniversitesi

Ahmet Oylumlu - Arel Üniversitesi

Ahmet Öztürk - Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi

Ahmet Sinan Yılmaz - Kırıkkale Üniversitesi

Alihan Palit - Anadolu Üniversitesi

Ayşe Sümeyra Biseli - İstanbul Üniversitesi

Ayşegül Er - Fatih Üniversitesi

Ayşenur Uygun - Marmara Üniversitesi

Betül Akbulut - İstanbul Üniversitesi

Betül Gönül - Marmara Üniversitesi

Beyza Portakal - Kültür Üniversitesi

Beyzanur Güzel - İstanbul Üniversitesi

Burak Ergül - İstanbul Teknik Üniversitesi

Burcu Albayrak - Karadeniz Teknik Üniversitesi

Burcu Eken - İstanbul Üniversitesi

Buse Özfırıncı - Bilgi Üniversitesi

Büşra Adlığ - Sabahattin Zaim Üniversitesi

Büşra Karaaslan - Necmettin Erbakan Üniversitesi

Cansu Beyhan - İstanbul Teknik Üniversitesi

Cenk Telli - Yeniyüzyıl Üniversitesi

Efe Düzgün - İstanbul Üniversitesi

Emine Ebrar Çınar - Kocatepe Üniversitesi

Emre Altuntop - İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi

Emre Koçak - Kocaeli Üniversitesi

Eren Özkaradeniz - İstanbul Üniversitesi

Esma Ergin - Gazi Üniversitesi

Esma Yılmaz - İstanbul Kültür Üniversitesi

Esra Boral - İstanbul Üniversitesi

Fatma Betül - Demirel İsatnbul Teknik Üniversitesi

Fatma Yılmaz - Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi

Fatmanur Meydancı - İstanbul Üniversitesi

Fatmanur Şahin  -İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi

Ferda Ankum - İstanbul Üniversitesi

Feride Dursun - Yıldız Teknik Üniversitesi

Feyza Çalışan - Boğaziçi Üniversitesi

Furkan Gürsoy - Gebze Teknik Üniversitesi

Furkan Sağdıç - İstanbul Teknik Üniversitesi

Gamze Aktaş - İstanbul Aydın Üniversitesi

Gamze Merve Sagnak - Balıkesir Üniversitesi

Gizem Yıldız  - İstanbul Üniversitesi

Gözde Hümmetoğlu - İstanbul Plato Meslek Yüksekokulu

Gürkan Özdemir - Kemerburgaz Üniversitesi

Halil İbrahim Erfidan - 19 Mayıs Üniversitesi

Havvanur Taşkın - Mimarsinan Üniversitesi

Hicran Balınak - İstanbul Üniversitesi

Hilal Doğan - İstanbul Teknik Üniversitesi

Hilal Duman - Atatürk Üniversitesi

Hülya Altun - İstanbul Aydın Üniversitesi

Hüseyin Kabakçı - Nişantaşı Üniversitesi

Hüseyin Kara - Sakarya Üniversitesi

İdris Ertuğrul Değirmenci - Anadolu Üniversitesi

İhsan Yakup Çilesiz - Yıldız Teknik Üniversitesi

İlknur Küçük - İstanbul Üniversitesi

İlknur Taş - İstanbul Üniversitesi

İslam Balıkçı - Arel Üniversitesi

Kerem Ayhan - Sakarya Üniversitesi

Kübra Bayram Çilesiz - İstanbul Üniversitesi

Kübra Cebi - Bozok Üniversitesi

Kübra Gönültaş - Beykent Üniversitesi

Kübra Uyanmış - Sakarya Üniversitesi

Mehmet Reşit Gülsevinç - Bozok Üniversitesi

Melike Temiz - Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi

Merve Aslan - İstanbul Üniversitesi

Merve Aydınlıoğlu - Gaziosmanpaşa Üniversitesi

Merve Sevinç - İstanbul Medeniyet Üniversitesi

Merve Tarhanacı - Medeniyet Üniversitesi

Merve Tayfur - Kültür Üniversitesi

Merve Yanartaş - Marmara Üniversitesi

Merve Yılmaz - Yıldız Teknik Üniversitesi

Mevlüt Özdemir - Sakarya Üniversitesi

Muammer Aydın - İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi

Muhammed Çolak - Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi

Muhammet Celal Değirmencioğlu - Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi

Mustafa Celalettin Kılınç - Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi

Müslüm Botan - Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi

Nahide Nur Falcıoğlu - İstanbul Üniversitesi

Nevin Betül İmat - Yıldız Teknik Üniversitesi

Nihal Daşdemir - Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi

Nilgün Aydın - Uludağ Üniversitesi

Nur Güzel Korkmaz - İstanbul Üniversitesi

Nur Saltık - Karabük Üniversitesi

Nurcan Sarı - Marmara Üniversitesi

Ömer Faruk Deliktaş - 29 Mayıs Üniversitesi

Pervin Öztaş - Üniversitesi Ege Üniversitesi

Pınar Bektaş - Bilgi Üniversitesi Üniversitesi

Pürde Sönmezateş - Mimar Sinan Üniversitesi

Rabia Dönder - Biruni Üniversitesi

Rabia Temiz - Yıldız Teknik Üniversitesi

Selçuk Cantürk - Arel Üniversitesi

Selin Ekici - İstanbul Üniversitesi

Sema Korkmaz - Marmara Üniversitesi

Semih Uçarkuş - İstanbul Ayvansaray Üniversitesi

Semra Baydar - Dumlupınar Üniversitesi

Sevdenur Demirel - Medeniyet Üniversitesi

Sinan Demirağ - Sakarya Üniversitesi

Süeda Temiz - İstanbul Bilgi Üniversitesi

Süheyla Turan - Nişantaşı Üniversitesi

Sümeyye Alçep - İstanbul Üniversitesi

Şeyma Demir - İstanbul Teknik Üniversitesi

Şeymanur Çamarası - Düzce Üniversitesi

Şilan Doğru - İstanbul Kültür Üniversitesi

Şule Öztürkeri - İstanbul Üniversitesi

Taha Yasin Kırkgül - Beykent Üniversitesi

Timuçin Günaydın -  İstanbul Üniversitesi

Tuğba Yanık - Yıldız Teknik Üniversitesi

Tuğçe Mamak - Kocaeli Üniversitesi

Ubeydullah Özdemir - Haliç Üniversitesi

Ülkü Türkoğlu - Kocaeli Üniversitesi

Yağmur Açar - Yıldız Teknik Üniversitesi

Yasemin Şekerci - Marmara Üniversitesi

Yasin Tepecik - İstanbul Üniversitesi

Yaşar Akkurt - İstanbul Üniversitesi

Zehra Kaya - Marmara Üniversitesi

Zehra Tepetam - Cumhuriyet Üniversitesi

Zehranur Şerbetçi - İstanbul Üniversitesi

Zeynep Yalçın - 19 Mayıs Üniversitesi