Eyüp Belediyesi Genç Akademi

Şehir ve Medeniyet Okulu Öğrencileri İftarda Buluştu

Eyüp Genç Akademi’nin düzenlediği, 'Şehir planlama, kentsel tasarım, yerel yönetim ve şehrin geleceği' olmak üzere 4 ihtisas atölyesinden oluşan Şehir ve Medeniyet Okulu öğrencileri Eyüp Belediyesi Sosyal Tesisi Ensari Konağı’nda düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldiler.

   Düzenlenen programa Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Memet Irmak, Genç Akademi Koordinatörü Yunus Emre Deli, şehrin geleceği atölyesi danışmanı Ali Özcan ve diğer atölyelerin danışmanları ile öğrencileri katılım gösterdiler. İftar yemeği ile başlayan program Şehir ve Medeniyet Okulu’nun yıl sonu değerlendirme toplantısıyla devam etti. Okutmanlar ve öğrenciler tüm yıl boyunca yapılan faaliyetler üzerine konuştuktan sonra, yapılması planlanan atölyeler ve seminerler için önerilerde bulundular.

 

 

  2016 yılının Ekim ayında başlayıp ilk dönemi devam etmekte olan Şehir ve Medeniyet Okulu’nun atölye çalışmaları devam etmekteyken ara dönemde çeşitli okuma programlarının devam etmesinin yanında destek sosyal etkinliklerin de gerçekleştirilmesi planlanıyor.